Relacja z półfinałów AMP w futsalu mężczyzn

Hale Uniwersyteckiego Centrum Sportowego w miniony weekend wypełniły zmagania futsalistów z całej Polski w ramach AMP w Futsalu Mężczyzn - Półfinał A! Cóż to były za emocje!

Choć rozgrywki bywały zacięte, to do finału mogły awansować tylko 4 drużyny:

1. miejsce Politechnika Gdańska
  2. miejsce Uniwersytet Gdański
  3. miejsce Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  4. miejsce ANS w Pile

Powodzenia w rozgrywkach finałowych w Warszawie 22-25. lutego!

- - -

Choć zawodnicy AZS UMK Toruń pod wodzą trenera Łukasza Żebrowskiego nie powalczą w finale, to udało im się zająć wysoką lokatę, bo aż 7. miejsce! Brawo Panowie! Dziękujemy za godne reprezentowanie Uniwersytetu!

Dziękujemy Mateusz Suchocki, Stanisław Moczyński, Krystian Głodowski, Błażej Zwolankowski, Wiktor Kaszyński, Kacper Wołos, Michał Braszkiewicz, Igor Lubowicz, Kamil Lasek, Jakub Lubiszewski, Jacek Podejko, Marek Piątkowski, Jakub Grodzicki, Jan Rogowski, Paweł Zaroślak, Kieran Olliviere, Dominik Gorzewski i Miłosz Kuchnicki!

Pełna klasyfikacja drużyn:

1. miejsce Politechnika Gdańska

2. miejsce Uniwersytet Gdański

3. miejsce Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

4. miejsce ANS w Pile

5. miejsce Politechnika Bydgoska

6. miejsce Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

7. miejsce Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

8. miejsce Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny - ZUT

9. miejsce Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

10. miejsce Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

11. miejsce Akademia Nauk Stosowanych im Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie

12. miejsce Politechnika Poznańska

13.-16. miejsce Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu / Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu / Uniwersytet Szczeciński / Pomorski Uniwersytet Medyczny

- - -

Dziękujemy także kibicom, organizatorom, sędziom i trenerom oraz oczywiście wszystkim zawodnikom za niezapomniane emocje!

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture.