Kontaktul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

…I polecieli do Tokio

Zdjęcie ilustracyjne

Po uroczystym pożegnaniu: najpierw w COS OPO Wałcz (drugim domu wioślarzy), potem w rodzinnym Toruniu, na swojej Przystani, wreszcie w Centrum Olimpijskim w Warszawie, odlecieli po spełnienie swoich sportowych marzeń Katarzyna Zillmann Kasia Zet i Mirosław Ziętarski Mirek Ziętarski. Nasi reprezentanci na Igrzyska Olimpijskie Tokio2020 (2021).

Wracajcie do nas szczęśliwi i sportowo spełnieni . Cały klub AZS UMK, całe miasto Toruń, SMS Toruń, którego jesteście absolwentami, uczelnia UMK, na której studiujecie jesteśmy razem z Was bardzo dumni.
Dziękujemy, że w tej sportowej rodzinie są z nami: Prezydent Torunia Michał Zaleski, Wydział Sportu i Rekreacji w osobach Pani Dyrektor Marioli Soczyńskiej oraz kierownika Sławomira Pawenty. Wspierający naszych olimpijczyków Pan Marian Holz (firma Poli) oraz Jacek Rutkowski (Mat-Bud). Radni Torunia, a także byli olimpijczycy naszej sekcji oraz wielu sympatyków naszej dyscypliny.
Dzięki również dla firm #seban oraz #autoreve , bez ich wsparcia byłoby trudno szkolić następców Kasi i Mirka.
Nie moglibyśmy nie wspomnieć o Michale Szpakowski Michal Szpakowski naszym wychowanku, który, mamy nadzieję, również odegra pierwszoplanowe role na IO. Wraz z nim w składzie osady 4- płynie wywodzący się z Kruszwicy, a na codzień mieszkający w Toruniu Mikołaj Burda.

pozostałe wiadomości