Weekend pełen wioślarskich wrażeń

Podczas Akademickich Mistrzostw Polski nasi zawodnicy zdeklasowali swoich rywali zdobywając:

W generalnej klasyfikacji medalowej
1 miejsce 8+ kobiet (Zofia Borzyszkowska, Patrycja Domalska, Dominika Gałka, Katarzyna Malinowska, Aleksandra Marcinkowska, Adrianna Paszkowska, Kornelia Semrau, Julia Weiwer, Agata Zielepuha)
 2 miejsce 2x kobiet (Katarzyna Malinowska, Agata Zielepuha)
2x wagi lekkiej mężczyzn (Michał Januszewski, Kacper Polańsk)
W kategorii uniwersytetów medalowej
 1miejsce 1x (Mateusz Pawlak )
 2x wagi lekkiej mężczyzn (Michał Januszewski, Kacper Polańsk)
 2 miejsce 2x kobiet (Katarzyna Malinowska, Agata Zielepuha)
Powyższe wyniki pozwoliły uzyskać naszym zawodnikom a jednocześnie, studentom UMK Toruń
Pierwsze miejsce w uniwersytetach i w generalnej klasyfikacji!

Toruń górą!
Wyniki naszych Juniorów z Mistrzostw Europy
Kobieca ósemka z sternikiem (JW8+) w składzie:
Wiktoria Zawadzka, Weronika Lipertowicz, Wiktoria Lewandowska, Julia Oszczęda, Nikola Wyrzykowska, Aleksandra Barańska, Julia Hakobyan, Kinga Stałęga i Martyna Wiśniewska były czwarte
a lepsze od naszych dziewczyn okazały się Rumunki, Włoszki i Ukrainki
Męska czwórka bez sternika (JM4-)
Konrad Senderacki, Mikołaj Kot, Arkadiusz Wachnicki i Mateusz Kozłowski uplasowali się na szóstym miejscu w finale A.
Z Varese z srebrnym medalem wraca kobieca czwórka podwójna prowadzona przez naszego trenera Łukasza Pawłowskiego
TEAM AZS UMK Toruń