II Otwarte Mistrzostwa UMK w Badmintonie

W dniu 21.04.18 w hali UCS zjawiło się 35 zawodników i zawodniczek z całego kraju wśród nich mocna ekipa sekcji AZS UMK w Toruniu, aby stanąć w badmintonowe szranki drugiej edycji Otwartych Mistrzostw UMK w Toruniu.

W najsilniejszej grupie A mężczyzn, po rozegraniu 10. spotkań najlepszym badmintonistą podobnie jak rok temu został Paweł Marcinkowski ale na podium tuż za nim zameldowali się badmintoniści UMK w Toruniu Norbert Kamieński i Bartosz Urbański.
W kategorii kobiet Open bezkonkurencyjna okazała się studentka UMK w Toruniu Ewelina Laskowska wygrywając wszystkie pojedynki bez straty nawet seta.
Najliczniej obsadzona była grupa B męska, do której zgłosiło się 25 zawodników. Ostatecznie kat. B wygrał Piotr Stankowski, 2. miejsce zajął Cezary Jaks a 3. miejsce przypadło byłemu studentowi Michałowi Rowickiemu.
Wszyscy uczestnicy wzięli udział w losowaniu nagród rzeczowych a zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe medale. Nad sprawnym i wzorowym przebiegiem imprezy pieczę sprawowali wszyscy członkowie sekcji badmintona AZS UMK w Toruniu za co bardzo dziękujemy. Już za rok w ostatni weekend maja odbędzie się kolejna – III edycja.