Złoto dla siatkarek AZS UMK Toruń

fot. Pavlo Barskiy

30 czerwca w murach Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK odbyło się uroczyste zakończenie sezonu kobiecej sekcji siatkówki AZS UMK Toruń.

Zawodniczki wraz z trenerką Panią Joanną Kaczmarek odebrały medale oraz Puchar dla Mistrza Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii seniorek w sezonie 2019/2020.

Trofea wręczali Prezes KPZPS – Pan Ryszard Ciężki, Prezes AZS UMK – Pan Henryk Boś oraz Przewodniczący WGiD – Pan Marcin Jagodziński w towarzystwie Prezesa AZS OŚ – Pana Marka Karpińskiego i Dyrektora UCS – prof. Piotra Błajeta.

Siatkarki AZS UMK Toruń wygrały wszystkie swoje mecze w sezonie 2019/2020, a straciły zaledwie jednego seta. Dzięki doskonałej grze zespół awansował do II ligi PZPS.

Nie zabrakło momentów wzruszeń, Pani Joanna Kaczmarek zakończyła swoją karierę trenerską i przekazała drużynę w ręce nowego szkoleniowca, którym został doświadczony trener – Mariusz Soja.